Zapisz się na Kurs Małżeński Alpha Online

Czym jest Kurs Małżeński Alpha?

Kurs Małżeński Alpha to cykl siedmiu spotkań, opracowanych w taki sposób, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami.

Nicky i Sila Lee, autorzy książki „Niezbędnik Małżeński”, opracowali Kurs Małżeński Alpha z myślą o parach, poszukujących praktycznego sposobu na wzmocnienie relacji. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Kurs będzie prowadzony w oparciu o zrealizowaną w 2020 roku polską wersję językową Serii Filmowej Kursu Małżeńskiego Alpha.

Dla kogo jest Kurs Małżeński Alpha?

Kurs Małżeński Alpha skierowany jest do par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie, by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnej pomocy. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie. Kurs Małżeński Alpha oparty jest na zasadach chrześcijańskich, ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego.

Jak wziąć udział w Kursie Małżeńskim Alpha Online?

Kurs będzie obejmował siedem cotygodniowych spotkań, każde w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. Co ważne, będziecie mogli uczestniczyć w nim, przebywając w zaciszu własnego domu. Zachęcamy Was do przeżycia tego czasu w atmosferze randki. Nie zapomnijcie o świecach, przekąskach i napojach. Zaproście starsze dzieci do innego pokoju, a młodsze ułóżcie do snu! Postarajcie się, aby był to jak najbardziej wyjątkowy czas. Wszystko, co oprócz tego potrzebujecie zrobić, to zarejestrować się na Kurs, a my wyślemy Wam link do dołączenia do Kursu online.

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Przewodnika Uczestnika” – dla Ciebie i Twojego współmałżonka. Można je zakupić w Sklepie Alpha Polska.

Sesje obejmują następujące tematy:

Sesja 1.

Wzmacnianie więzi

Nauczcie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby i pragnienia emocjonalne

Sesja 2.

Sztuka komunikacji

Jak komunikować się efektywnie

Sesja 3.

Rozwiązywanie konfliktów

Opracujcie metody rozwiązywania konfliktów i sporów

Sesja 4.

Moc przebaczenia

Dowiedzcie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem

Sesja 5.

Wpływ rodziny

Rozpoznajcie jak wychowanie wpływa na Waszą relację

Sesja 6.

Dobry seks

Znajdźcie sposoby rozwijania relacji seksualnej

Sesja 7.

Miłość w działaniu

Odkryj „język miłości” Twojego partnera i jak właściwie okazywać mu miłość

Zapisz się na Kurs Małżeński Alpha Online
w opcji „zrób to sam”!

Decydując się na udział w Kursie Małżeńskim Alpha Online w opcji „zrób to sam”, wyrażacie zgodę na poniższe warunki:

  • Decyduję się na udział Kursie wraz ze swoim współmałżonkiem
  • Zobowiązujemy się zadbać o atmosferę randki podczas spotkania
  • Podczas spotkań będziemy korzystać z „Przewodników Uczestnika”
  • Poszczególne spotkania Kursu będziemy realizować w odstępach około tygodniowych, według kolejności sesji

 

Zobacz fragment „Przewodnika Uczestnika”

Zapoznaj się z poniższym fragmentem „Przewodnika Uczestnika”, aby dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać w trakcie spotkań Kursu Małżeńskiego Alpha. Publikacja ta będzie dla Was pomocą w prowadzeniu owocnych rozmów. Poniższy fragment pochodzi z Sesji 7: Miłość w działaniu.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o napisanie e-maila na adres: kontakt@kursymalzenskie.org